Cats.pksova.com is reader-supported.
When you buy via the links on our site, we may earn an affiliate commission at no cost to you.

Анандін - лікарський препарат для кішок

Коли в нашому будинку з'являється пухнастий вихованець, ми повинні усвідомлювати, що він, як і будь-яка інша жива істота схильний до різних захворювань: вірусного, бактеріального або іншого характеру. При використанні різних способів лікування з'ясовується, що якісь з них більш ефективні, ніж інші. Препарат Анандін для кішок вже давно зарекомендував себе як чудовий і ефективний лікарський засіб в боротьбі з небезпечними захворюваннями.

 склад

Глюкамінопропілкарбакрідон - це основна активна речовина входить до складу Анандіна. Воно має досить широким спектром дії і безліччю позитивних характеристик.

Одна з них - це здатність до стимуляції імунної системи за допомогою збільшення вироблення організмом особливої ??органічної субстанції - інтерферону. Ця субстанція ефективно перешкоджає розмноженню патогенних бактерій всередині клітинних систем і бере участь в процесі знищення вже інфікованих клітин.

Також до позитивних властивостей Анандіна для кішок можна віднести високий ранозагоювальний і протизапальний ефект.

Цей лікарський засіб випускається в двох формах. Перша - краплі очні і форми для ін'єкцій, які представляють собою ампули об'ємом від 5 до 100 мл, при цьому в 5 мл міститься не менше двохсот міліграмів глюкамінопропілкарбакрідона. Друга - вушні мазі.

Анандін для кішок

 Показання до застосування

Широкий спектр дії препарату дозволяє використовувати його для лікування та профілактики багатьох котячих захворювань, до яких можна віднести:

  1. Різні бактеріальні та вірусні інфекційні захворювання, що протікають в різних формах. Анандін ефективно бореться зі збудниками поліоенцефаліта, різних вірусних гепатитів, чуми м'ясоїдних та інших захворювань;
  2. Препарат успішно протистоїть розмноженню і подальшому розвитку хвороботворних грибків і стафілококів;
  3. Ускладнення після перенесених вірусних захворювань;
  4. Запальні процеси в тканинах і життєво важливих органах;
  5. Складнощі у відновленні пошкоджених ділянок шкіри та інших тканин;
  6. Порушення роботи імунної системи внаслідок зараження організму різними бактеріями. Анандін є стимулюючим засобом з вироблення Т і В лімфоцитів, які є імунними клітинами.

Слід зауважити, що Анандін для кішок прекрасно поєднується з іншими препаратами, будь то антибіотики, сироватки, вакцини або гормональні препарати.

 Дозування і застосування

Дозування препарату різниться в залежності від виду захворювання, а також форми перебігу. Найчастіше Анандін для кішок вводиться в організм тварини за допомогою внутрішньом'язових ін'єкцій.

В цьому випадку дозування препарату розраховується виходячи зі співвідношення в двадцять міліграмів на один кілограм ваги тварини, вводиться не більше одного разу на добу. Зазвичай курс триває три доби, але фахівець може продовжити його вдвічі. Профілактична доза препарату розраховується виходячи зі співвідношення п'ять-десять міліграмів на один кілограм ваги.

Анандін випускається у формі інтраназальних і очних крапель застосовується в кількості двох або чотирьох.

Якщо тварина хвора на кон'юнктивітом, то препарат крапають під нижню повіку два рази на добу. При захворюванні ринітом по дві - три краплі в кожну ніздрю. Курс лікування лікарським засобом в крапельної формі триває від однієї до двох тижнів і припиняється після подолання симптоматики.

У вуха крапають по три рази. При цьому не забудьте попередньо прочистити вушний канал. Після того як краплі потрапили всередину вуха рекомендується здійснити масажні руху в області підстави вух, для того щоб ліки краще проникло всередину організму. Курс лікування триває в середньому один тиждень. При необхідності продовжується на один або два тижні.

Ліки, що випускається у формі мазей має наноситися на хворе місце тонким шаром і обережно втиратися в шкіру. Таким чином, ліки застосовується сім днів, не рідше ніж два - три рази на добу.

 Побічні ефекти

Анандін для кішок не є токсичним препаратом. Алергічні реакції при його застосуванні не спостерігаються. Роздратування ділянок шкіри, на які наноситься препарат не виявлено. Протипоказаннями до застосування цього засобу є індивідуальна непереносимість речовин входять до його складу.

Some videos: